hu

Referencie

Naše referencie znázorňujeme so štyrmi charakterovo rôznymi budovami, ktoré sme realizovali v poslednej dobe.

Sobášna sieň

V roku 2009 sme zariadili štýlovým nábytkom sobášnu sieň vo Veľkom Mederi. Od 3D počítačového návrhu cez dopravu, montáž a inštaláciu sme vybavili všetko.


Divadelná sála

Mesto Dunajská Streda nás oslovilo v roku 2006 so zariadením hľadiska divadelnej sály miestneho kultúrneho domu. Vybrali z našej ponuky divadelné kreslá typu VISUAL, s čím získali za racionálnu cenu nadštandardné pohodlie pre divákov.


Tribúna športového ihriska

V roku 2010 sme zabezpečili kompletné zariadenie tribúny športového ihriska vo Veľkých Dvorníkoch.


Kostol Všetkých Svätých

V roku 2012 sme zariadili kostol Všetkých Svätých v Dunajskej Strede - Malé Blahovo.

Škola

V meste Dunajská Streda žiaci viacerých škôl sa učia v nami zariadených učebniach. Vo zborovniach je nami vyrábaný nábytok, školské jedálne a šatne sú tiež vybavené našim nábytkom.


Penzión CASTEL

V roku 2006 sme zariadili Penzión CASTEL Mierovo. Spoločne s investorom sme sa sústredili na to, aby sme zosúladili celkový interiér so štýlom kaštieľa. Izby, jedálenská časť, predsiene sú zariadené talianskym štýlovým nábytkom.


Kancelárske priestory Malé Dvorníky

V tom istom roku sme zariadili novostavbu pre firmu DUNSTAV DS Malé Dvorníky. Priestory sme zariadili moderným kancelárskym nábytkom značky ARIES a KAMOS. Podarilo sa nám vytvoriť príjemné pracovné prostredie pre zamestnancov spoločnosti.


Kancelárske priestory Veľký Meder

V roku 2005 sme zariadili kancelárske priestory pre firmu AGRITECHNIKA s.r.o. Veľký Meder. Bola to komplexná realizácia individuálneho projektu od 3D počítačového návrhu cez výrobu, dopravu, montáž až po inštaláciu.